TV-ohjelmatiedot

Kanavat

YLE TV1
YLE TV2
MTV3
Nelonen
SubTV
13:10 Kovanaama (7)
14:45 Lyhytelokuva: Yhteisvoimin maatamme rakentamaan (S)
15:00 Yle Uutiset
15:05 Yle News
15:10 Yle Oddasat
15:15 Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16:00 Arto Nyberg
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:06 Yle Uutiset alueeltasi
17:10 Doc Martin (7)
14:00 X-games : Lumilauta slope
15:05 Kimmo (7)
15:30 Uusi päivä (S)
15:57 Uusi päivä (S)
16:25 Uusi päivä (S)
16:55 Uuden Musiikin Kilpailu
17:00 Pikku Kakkonen
13:35 Selviytyjät
14:35 Millerit (S)
15:05 Mitä tänään syötäisiin?
15:10 Koiralle koti
15:40 Koiralle koti
16:10 Upeat skandikodit
16:40 Upeat skandikodit
17:15 Uutiset
17:20 Päivän sää
17:25 Kauniit ja rohkeat (S)
17:55 Mitä tänään syötäisiin?
14:20 Fort Boyard - Linnake
15:50 Kuuluisat kuppilat
16:20 Olipa kerran (7)
17:20 Frasier (S)
17:50 Gordon Ramsay maailmalla
14:00 Walker, Teksasista (12)
14:55 Pomo piilossa
15:52 Pilanpäiten
16:00 Dieetit vaihtoon!
17:00 Lemmen viemää (S)
17:55 Pilanpäiten
18:00 Yle Uutiset
18:22 Yle Uutiset alueeltasi
18:30 Akuutti
19:00 Historia: PQ17 - saattue merisodassa
20:00 MOT: Bakteeripommi broilerissa
20:30 Yle Uutiset
20:55 Urheiluruutu
18:00 SuomiLOVE
19:00 Kandit
19:30 Kioski
20:00 Uusi päivä (S)
20:30 Bored to Death (12)
18:00 Emmerdale (7)
18:30 Emmerdale (S)
19:00 Seitsemän Uutiset
19:20 Päivän sää
19:30 Salatut elämät (7)
20:05 Suomen surkein kuski
18:55 HS-uutiset
18:58 HS-sää
19:00 Suomen paras leipomo
20:00 Huippumalli haussa
20:57 Keno
18:05 Suomen surkein kuski
19:00 Naapurit-arvonta
19:05 Simpsonit (7)
19:30 Lähiöunelmia (S)
20:00 Rillit huurussa (S)
20:30 Simpsonit (7)
21:00 A-studio
21:30 Dokumenttiprojekti: Monsterimies (7)
22:55 Yle Uutiset
23:00 Kotikatsomo: Kaikella rakkaudella (12)
21:00 Tuhkimotarinoita
21:50 Yle Uutiset
21:55 Urheiluruutu
22:00 Girls (16)
22:26 Girls (16)
22:55 Girls (16)
23:23 Girls (16)
23:55 Kandit
21:00 Rouva Ministeri (12)
22:00 Kymmenen Uutiset
22:20 Päivän sää
22:25 MTV Sport Uutiset
22:35 Bones (12)
23:35 Isänmaan puolesta (12)
21:00 Elokuva: Oikein kunnon orgiat (16)
22:55 Kylmä rinki (16)
21:00 Varasto (12)
22:50 Morgan Spurlock: Sisäpiirin mies
23:45 C.S.I. (16)
00:35 Suomi on venäläinen
01:05 Uutisikkuna
00:25 Game of Thrones (16)
01:20 Uutisikkuna
00:40 Kovat kaulassa (12)
01:35 The McCarthys (S)
02:05 Voittostudio
00:05 Deadwood (12)
01:10 Deadwood (12)
02:15 Frasier (S)
02:45 Mitä tuli tehtyä
03:45 Ennustaja-TV
00:35 Lähiöunelmia (S)
01:00 Rysän päällä
01:55 Voittostudio
  Sivun alkuun Mediatiedot