TV-ohjelmatiedot

Kanavat

YLE TV1
YLE TV2
MTV3
Nelonen
SubTV
13:30 Akuutti
14:00 Toisenlaiset frendit
14:30 Neljä vuodenaikaa
15:00 Yle Uutiset
15:05 Yle News
15:10 Vielä virtaa (S)
15:45 Norjan kuningasperheen vuosi 2013
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:10 Inhimillinen tekijä
13:15 Stacey Dooley: Kotikaupunkini kiihkoilijat
14:15 Hupipätkät (S)
14:25 Kallista, vaarallista ja hyödytöntä
14:55 Extremen maailma
15:20 Mestarien liigan makasiini
15:45 Palloilua: Salibandyä
13:20 Salatut elämät (7)
13:50 Sydänjää (7)
14:50 Katri Helena - Taivaan tie
15:05 Pilanpäiten
15:15 Säätiöt
15:45 Beethovenin toinen (S)
17:30 Teknavi
13:30 Eläintarhassa tapahtuu
14:00 Manhattanin koirat
15:00 Amerikan hauskimmat kotivideot
15:30 Amerikan hauskimmat kotivideot
16:00 Tricked (7)
17:00 The Voice of Finland
13:30 Pilanpäiten
14:00 Farm Kings
15:00 Pitch - kuningasidea
16:00 Salattu sisar (7)
16:55 Järjestyshäiriö: Rantakatu
17:00 Valehtelevat viettelijät (12)
18:00 Yle Uutiset
18:10 Urheiluruutu
18:15 Luontoretkellä: Majakan kaksi puutarhaa
18:45 Kettu (12)
19:45 Arto Nyberg
20:30 Yle Uutiset
20:45 Urheiluruutu
18:30 Kohti Fifan jalkapallon MM-kisoja 2014
19:00 Yle Uutiset
19:05 Matkapassi: Koillis-Englanti
20:00 Ihan sama (7)
20:30 Tokio Baby (7)
18:00 Mentalisti Noora Karma
19:00 Seitsemän Uutiset
19:10 MTV Sport Uutiset
19:20 MTV Sport: F1 Extra
19:30 Tähdet, tähdet
18:55 HS-uutiset
18:58 HS-sää
19:00 Hauskat kotivideot
19:30 Vain elämää
20:57 Keno
18:00 Viidakon tähtöset
19:00 Formula 1: Kiinan osakilpailu
20:00 Myytinmurtajat
21:05 Kotikatsomo: Le Havre (S)
22:35 Rikospaikalla (12)
21:00 Copper (16)
21:43 Hetkiä Kalliossa: Jonna Tervomaa
21:50 Yle Uutiset
21:55 Urheiluruutu
22:05 Mad Dogs (16)
22:50 Campus (12)
23:40 Kimmo (12)
21:00 Kosto (12)
22:00 Kymmenen Uutiset
22:15 Viikon sää
22:20 MTV Sport Uutiset
22:35 MTV Sport: F1 Extra
22:45 Americans (16)
23:40 Southland (12)
21:00 Elokuva: Tyttö sinä olet tähti (12)
23:05 Jenni Vartiainen - Suru on kunniavieras
23:10 SM-liigan viikkomakasiini
23:40 Mustat lesket (12)
21:00 Harry Potter ja puoliverinen prinssi (12)
23:45 Grimm (16)
00:05 YleLeaks
00:20 Uutisikkuna
00:05 Boardwalk Empire (16)
00:55 Boardwalk Empire (16)
01:45 Uutisikkuna
00:35 Eurojahti
00:40 Hyvät ja huonot uutiset: Plan-spesiaali
02:05 Holmes NYC (12)
03:00 Blue Bloods (12)
04:00 Älypää-TV
00:35 Revolution (16)
01:25 Supernatural (16)
02:15 Lain nimessä (12)
03:05 Eurojahti
04:00 SubChat
  Sivun alkuun Mediatiedot